1570-09-1-00_pinakas_afisa_bala_podosfairou_sta-dixtia.jpg

Αναλυτικά το πρόγραμμα των ομίλων της Α΄ΕΠΣΚ.

 1ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Ηρακλής Αγίων Δέκα - Ποσειδών Βιταλάδων
ΑΟ Βασιλάτικα - Αστέρας Μωραϊτίκων

Κεραυνός Δραγοτινών - Κρόνος Αργυράδων 

ΑΟ Σιναράδων - ΑΠΣ Μπενίτσες

 

2η αγωνιστική

ΑΟ Βασιλάτικα - Ηρακλής Αγίων Δέκα

Ποσειδών Βιταλάδων - Κεραυνός Δραγοτινών 

Αστέρας Μωραϊτίκων - ΑΟ Συναράδων

ΑΠΣ Μπενίτσες - Κρόνος Αργυράδων

 

3η αγωνιστική

Ηρακλής Αγίων Δέκα - Κεραυνός Δραγοτινών

Ποσειδών Βιταλάδων - Κρόνος Αργυράδων

ΑΟ Βασιλάτικα - ΑΠΣ Μπενίτσες

Κρόνος Αργυράδων - Αστέρας Μωραϊτίκων

 

4η αγωνιστική

ΑΟ Σιναράδων - Ηρακλής Αγίων Δέκα

Κεραυνός Δραγοτινών - ΑΠΣ Μπενίτσες

ΑΟ Βασιλάτικα - Κρόνος Αργυράδων

Ποσειδών Βιταλάδων - Αστέρας Μωραϊτίκων

 

5η αγωνιστική

Ηρακλής Αγίων Δέκα - ΑΠΣ Μπενίτσες

Κρόνος Αργυράδων - ΑΟ Σιναράδων

Αστέρας Μωραϊτίκων - Κεραυνός Δραγοτινών

Ποσειδών Βιταλάδων - ΑΟ Βασιλάτικα

 

6η αγωνιστική

Κρόνος Αργυράδων - Ηρακλής Αγίων Δέκα

ΑΠΣ Μπενίτσες - Αστέρας Μωραϊτίκων

ΑΟ Σιναράδων - Ποσειδών Βιταλάδων

Κεραυνός Δραγοτινών - ΑΟ Βασιλάτικα

 

7η αγωνιστική

Αστέρας Μωραϊτίκων - Ηρακλής Αγίων Δέκα

Ποσειδών Βιταλάδων - Κρόνος Αργυράδων 

ΑΟ Βασιλάτικα - ΑΠΣ Μπενίτσες

Κεραυνός Δραγοτινών - ΑΟ Σιναράδων 

 

2ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Ατρόμητος Άφρας - ΠΑΟ Σφακιανάκης 

Θύελλα - ΑΟ Κέρκυρα

Κεραυνός Ποταμού - Μέγας Αλέξανδρος 

Ομόνοια - ΑΟΚ Κανονιού

Ρεπό: ΑΟ Κοντόκαλι

 

2η αγωνιστική

ΠΑΟ Σφακιανάκης - Θύελλα

ΑΟ Κοντόκαλί - Ατρόμητος Άφρας

ΑΟΚ Κανονιού - Μέγας Αλέξανδρος 

ΑΟ Κέρκυρα - Ομόνοια
Ρεπό: Κεραυνός Ποταμού

 

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Άφρας - Θύελλα

Κεραυνός Ποταμού - ΑΟ Κοντόκαλι

Ομόνοια - ΠΑΟ Σφακιανάκης

Μέγας Αλέξανδρος - ΑΟ Κέρκυρα

Ρεπό: ΑΟΚ Κανονιού

4η αγωνιστική

ΠΑΟ Σφακιανάκης - Μέγας Αλέξανδρος

ΑΟ Κοντόκαλι - ΑΟΚ Κανονιού

Θύελλα - Ομόνοια 

Κεραυνός Ποταμού - Ατρόμητος Άφρας

Ρεπό: ΑΟ Κέρκυρα

 

5η αγωνιστική

Ατρόμητος Άφρας - Ομόνοια

ΑΟΚ Κανονιού - Κεραυνός Ποταμού
Μέγας Αλέξανδρος - Θύελλα

ΑΟ Κέρκυρα - ΑΟ Κοντόκαλι

Ρεπό: ΠΑΟ Σφακιανάκης

 

6η αγωνιστική:

ΑΟ Κοντόκαλι - ΠΑΟ Σφακιανάκης

Κεραυνός Ποταμού - ΑΟ Κέρκυρα

Ομόνοια - Μέγας Αλέξανδρος

ΑΟΚ Κανονιού - Ατρόμητος Άφρας

Ρεπό: Θύελλα

 

7η αγωνιστική:

ΠΑΟ Σφακιανάκης - Κεραυνός Ποταμού

Θύελλα - ΑΟ Κοντόκαλι

Μέγας Αλέξανδρος - Ατρόμητος Άφρας

ΑΟ Κέρκυρα - ΑΟΚ Κανονιού

Ρεπό: Ομόνοια

 

8η αγωνιστική

Ατρόμητος Άφρας - ΑΟ Κέρκυρα

Κεραυνός Ποταμού - Θύελλα

Ομόνοια - ΑΟ Κοντόκαλι

ΑΟΚ Κανονίου - ΠΑΟ Σφακιανάκης

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος

 

9η αγωνιστική

ΑΟ Κοντόκαλι - Μέγας Αλέξανδρος

Θύελλα - ΑΟΚ Κανονιού

Ομόνοια - Κεραυνός Ποταμού

ΑΟ Κέρκυρα - ΠΑΟ Σφακιανάκης

Ρεπό: Ατρόμητος Άφρας

 

3ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Ηρακλής Σφακερών - ΠΑΟ Κορακιάνας

ΑΕ Αρρίλα / Καββαδάδων - Δίας Κασσιώπης

ΓΕΠ - ΑΣ Τραβέρσο

Εθνικός Περουλάδων - ΑΕ Φαιάκων

 

2η αγωνιστική

ΑΕ Αρρίλα / Καββαδάδων - Ηρακλής Σφακερών

ΠΑΟ Κορακιάνας - ΓΕΠ

Δίας Κασσιώπης - Εθνικός Περουλάδων 

ΑΕ Φαιάκων - ΑΣ Τραβέρσο

 

3η αγωνιστική

Ηρακλής Σφακερών - ΓΕΠ

Εθνικός Περουλάδων - ΑΕ Αρρίλα/Καββαδάδων

ΑΕ Φαιάκων - ΠΑΟ Κορακιάνας

ΑΣ Τραβέρσο - Δίας Κασσιώπης

 

4η αγωνιστική

Εθνικός Περουλάδων - Ηρακλής Σφακερών

ΑΕ Φαιάκων - Δίας Κασσιώπης

ΑΕ Αρρίλα / Καββαδάδων - ΑΣ Τραβέρσο

ΠΑΟ Κορακιάνας - Δίας Κασσιώπης

 

5η αγωνιστική:

Ηρακλής Σφακερών - ΑΕ Φαιάκων

ΑΣ Τραβέρσο - Εθνικός Περουλάδων

Δίας Κασσιώπης - ΓΕΠ

ΠΑΟ Κορακιάνας - ΑΕ Αρρίλα/Καββαδάδων

 

6η αγωνιστική

ΑΣ Τραβέρσο - Ηρακλής Σφακερών

ΑΕ Φαιάκων - Δίας Κασσιώπης

Εθνικός Περουλάδων - ΠΑΟ Κορακιάνας

ΓΕΠ - ΑΕ Αρρίλα/Καββαδάδων

 

7η αγωνιστική

Δίας Κασσιώπης - Ηρακλής Σφακερών

ΠΑΟ Κορακιάνας - ΑΣ Τραβέρσο

ΑΕ Αρρίλα/Καββαδάδων - ΑΕ Φαιάκων

ΓΕΠ - Εθνικός Περουλάδων