1570-09-1-00_pinakas_afisa_bala_podosfairou_sta-dixtia.jpg

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Βορείου και του Νοτίου ομίλου της Α1΄:

 ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αστέρας Λιαπάδων - Θιναλιακός

Νέος 2017 - Αχιλλέας Νυμφών 

Όλυμπος - Οδυσσέας Αυλιωτών

Ολυμπιάδα Καρουσάδων - ΑΕ Καναλίων

 

2η αγωνιστική

Νέος 2017 - Αστέρας Λιαπάδων

Θιναλιακός - Όλυμπος

Αχιλλέας Νυμφών - Ολυμπιάδα Καρουσάδων

Οδυσσέας Αυλιωτών - ΑΕ Καναλίων

 

3η αγωνιστική

Αστέρας Λιαπάδων - Όλυμπος 

Ολυμπιάδα Καρουσάδων - Νέος 2017

ΑΕ Καναλίων - Θιναλιακός

Οδυσσέας Αυλιωτών - Αχιλλέας Νυμφών 

 

4η αγωνιστική

Ολυμπιάδα Καρουσάδων - Αστέρας Λιαπάδων

Όλυμπος - ΑΕ Καναλίων

Οδυσσέας Αυλιωτών - Νέος 2017

Θιναλιακός - Αχιλλέας Νυμφών

 

5η αγωνιστική

Αστέρας Λιαπάδων - ΑΕ Καναλίων

Οδυσσέας Αυλιωτών - Ολυμπιάδα Καρουσάδων

Αχιλλέας Νυμφών - Όλυμπος

Θιναλιακός - Νέος 2017

 

6η αγωνιστική

Οδυσσέας Αυλιωτών - Αστέρας Λιαπάδων 

ΑΕ Καναλίων - Αχιλλέας Νυμφών

Ολυμπιάδα Καρουσάων - Θιναλιακός

Όλυμπος - Νέος 2017

 

7η αγωνιστική

Αχιλλέας Νυμφών - Αστέρας Λιαπάδων

Θιναλιακός - Οδυσσέας Αυλιωτών

Νέος 2017 - ΑΕ Καναλίων

Όλυμπος - Ολυμπιάδα Καρουσάδων

 

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΟ Κάβος - Κεραυνός Αγίου Νικολάου

Αναγέννηση Περιβολίου - ΑΟ Παξοί

Βολίδα - Φαίαξ Μαραθιά

Ατρόμητος Στρογγυλής - Αστέρας Πετριτή

 

2η αγωνιστική

Αναγέννηση Περιβολίου - ΑΟ Κάβος

Κεραυνός Αγίου Νικολάου - Βολίδα

ΑΟ Παξοί - Ατρόμητος Στρογγυλής

Αστέρας Πετριτή - Φαίαξ Μαραθιά

 

3η αγωνιστική

ΑΟ Κάβος - Βολίδα

Ατρόμητος Στρογγυλής - Αναγέννηση Περιβολίου

Αστέρας Πετριτή - Κεραυνός Αγίου Νικολάου

Φαίαξ Μαραθιά - ΑΟ Παξοί

 

4η αγωνιστική

Ατρόμητος Στρογγυλής - ΑΟ Κάβος

Βολίδα - Αστέρας Πετριτή
Αναγέννηση Περιβολίου - Φαίαξ Μαραθιά

Κεραυνός Αγίου Νικολάου - ΑΟ Παξοί

 

5η αγωνιστική

ΑΟ Κάβος - Αστέρας Πετριτή

Φαίαξ Μαρθιά - Ατρόμητος Στρογγυλής

ΑΟ Παξοί - Βολίδα

Κεραυνός Αγίου Νικολάου - Αναγέννηση Περιβολίου

 

6η αγωνιστική

Φαίαξ Μαραθιά - ΑΟ Κάβος

Αστέρας Πετριτή - ΑΟ Παξοί

Ατρόμητος Στρογγυλής - Κεραυνός Αγίου Νικολάου

Βολίδα - Αναγέννηση Περιβολίου

 

7η αγωνιστική

ΑΟ Παξοί - ΑΟ Κάβος

Κεραυνός Αγίου Νικολάου - Φαίαξ Μαραθιά

Αναγέννηση Περιβολίου - Αστέρας Πετριτή

Βολίδα - Ατρόμητος Στρογγυλής