1570-09-1-00_pinakas_afisa_bala_podosfairou_sta-dixtia.jpg

Αναλυτικά το πρόγραμμα των τοπικών πρωταθλημάτων.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΟΦΑΜ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: -
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΚΑΒΟΣ: -
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: -
ΑΟ ΠΑΞΟΙ - ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: -
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ - ΝΕΟΣ 2017: -

2η αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - ΟΦΑΜ: -
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: -
ΑΟ ΚΑΒΟΣ - ΑΟ ΠΑΞΟΙ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: -
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: -
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ - ΝΕΟΣ 2017: -

3η αγωνιστική
ΟΦΑΜ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: -
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: -
ΑΟ ΠΑΞΟΙ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ - ΑΟ ΚΑΒΟΣ: -
ΝΕΟΣ 2017 - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: -
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ - ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: -

4η αγωνιστική
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - ΟΦΑΜ: -
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΠΑΞΟΙ: -
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: -
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: -
ΑΟ ΚΑΒΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: -

5η αγωνιστική
ΟΦΑΜ - ΑΟ ΠΑΞΟΙ: -
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: -
ΝΕΟΣ 2017 - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: -
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΑΟ ΚΑΒΟΣ: -

6η αγωνιστική
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ - ΟΦΑΜ: -
ΑΟ ΠΑΞΟΙ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: -
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - ΝΕΟΣ 2017: -
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: -
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: -
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: -

7η αγωνιστική
ΟΦΑΜ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: -
ΝΕΟΣ 2017 - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: -
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ - ΑΟ ΠΑΞΟΙ: -
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: -
ΑΟ ΚΑΒΟΣ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: -

8η αγωνιστική
ΝΕΟΣ 2017 - ΟΦΑΜ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: -
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ - ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: -
ΑΟ ΠΑΞΟΙ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: -
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΒΟΣ: -
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: -

9η αγωνιστική
ΟΦΑΜ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: -
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ - ΝΕΟΣ 2017: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: -
ΑΟ ΚΑΒΟΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: -
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ: -
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: -

10η αγωνιστική
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ - ΟΦΑΜ: -
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: -
ΝΕΟΣ 2017 - ΑΟ ΚΑΒΟΣ: -
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: -
ΑΟ ΠΑΞΟΙ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: -
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: -

11η αγωνιστική
ΟΦΑΜ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: -
ΑΟ ΚΑΒΟΣ - ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: -
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ - ΝΕΟΣ 2017: -
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: -
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: -
ΑΟ ΠΑΞΟΙ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ: -

12η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΒΟΣ - ΟΦΑΜ: -
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: -
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: -
ΝΕΟΣ 2017 - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ: -
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ - ΑΟ ΠΑΞΟΙ: -

13η αγωνιστική
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ - ΑΟ ΚΑΒΟΣ: -
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: -
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: -
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: -
ΑΟ ΠΑΞΟΙ - ΝΕΟΣ 2017: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: -

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ - ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: -
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ - ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: -
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ - ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: -
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ - ΠΑΟΚ: -
ΓΕΠ - ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ - ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: -

2η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ - ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: -
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ - ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ: -
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: -
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ - ΓΕΠ: -
ΠΑΟΚ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: -
ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ - ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: -
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: -

3η αγωνιστική
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ - ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ: -
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: -
ΓΕΠ - ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ - ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: -
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: -
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ - ΠΑΟΚ: -
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: -

4η αγωνιστική
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ - ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: -
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ - ΓΕΠ: -
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: -
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ - ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: -
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: -
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ - ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΠΑΟΚ - ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: -

5η αγωνιστική
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ - ΓΕΠ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ - ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: -
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ: -
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: -
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: -
ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ - ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: -
ΠΑΟΚ - ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: -

6η αγωνιστική
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ - ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: -
ΓΕΠ - ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: -
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ - ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: -
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ - ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: -
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ - ΠΑΟΚ: -
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: -

7η αγωνιστική
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ - ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: -
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: -
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΕΠ: -
ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ - ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: -
ΠΑΟΚ - ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ: -
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: -
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: -

8η αγωνιστική
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ - ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: -
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: -
ΓΕΠ - ΠΑΟΚ: -
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ - ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: -
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ - ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: -
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ - ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: -

9η αγωνιστική
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ - ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ - ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: -
ΠΑΟΚ - ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: -
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: -
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ - ΓΕΠ: -
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ - ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: -
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: -

10η αγωνιστική
ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ - ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: -
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΟΚ: -
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ - ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: -
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ - ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: -
ΓΕΠ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: -
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ - ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ: -

11η αγωνιστική
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ - ΠΑΟΚ: -
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ - ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: -
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ - ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: -
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ - ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: -
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: -
ΓΕΠ - ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: -

12η αγωνιστική
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ - ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: -
ΠΑΟΚ - ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: -
ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ - ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: -
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: -
ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ - ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ: -
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ - ΓΕΠ: -

13η αγωνιστική
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ - ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: -
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ - ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: -
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ - ΠΑΟΚ: -
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ - ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: -
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ - ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΓΕΠ - ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: -
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: -

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ: -
ΓΕΘ - ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ - ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ: -
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: -
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: -
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΟΚ ΚΑΝΟΝΙΟΥ - ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: -

2η αγωνιστική
ΓΕΘ - ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: -
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: -
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: -
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: -
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: -
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΟΚ ΚΑΝΟΝΙΟΥ: -
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: -

3η αγωνιστική
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: -
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ - ΓΕΘ: -
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ: -
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΑΟΚ ΚΑΝΟΝΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ: -
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: -
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: -

4η αγωνιστική
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ - ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: -
ΓΕΘ - ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: -
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ - ΑΟΚ ΚΑΝΟΝΙΟΥ: -
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: -
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: -

5η αγωνιστική
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: -
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: -
ΑΟΚ ΚΑΝΟΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: -
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ - ΓΕΘ: -
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ: -
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ: -

6η αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: -
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ - ΑΟΚ ΚΑΝΟΝΙΟΥ: -
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ - ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΓΕΘ - ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: -
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: -
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ: -

7η αγωνιστική
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - ΑΟΚ ΚΑΝΟΝΙΟΥ: -
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ - ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: -
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: -
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: -
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: -
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ - ΓΕΘ: -
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ: -

8η αγωνιστική
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ - ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: -
ΑΟΚ ΚΑΝΟΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: -
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: -
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ - ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΓΕΘ - ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ: -

9η αγωνιστική
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: -
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - ΑΟΚ ΚΑΝΟΝΙΟΥ: -
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ - ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: -
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: -
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ - ΓΕΘ: -

10η αγωνιστική
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: -
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: -
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ - ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ: -
ΑΟΚ ΚΑΝΟΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ: -
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ - ΓΕΘ: -
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: -

11η αγωνιστική
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: -
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ - ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: -
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ - ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: -
ΓΕΘ - ΑΟΚ ΚΑΝΟΝΙΟΥ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: -
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: -

12η αγωνιστική
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ - ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: -
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ: -
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ - ΓΕΘ: -
ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: -
ΑΟΚ ΚΑΝΟΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: -
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: -

13η αγωνιστική
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΑΠΣ ΑΥΓ.ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ: -
ΓΕΘ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: -
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: -
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ - ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: -
ΑΟΚ ΚΑΝΟΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: -