mpala_0.jpg

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της 7ης και της 8ης αγωνιστικής της Α1΄ΕΠΣΚ, αλλά και της 4ης και της 5ης της Α΄ΕΠΣΚ.

Α1΄ΕΠΣΚ

7η αγωνιστική:

Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021

Γήπεδο Πετριτή Κεραυνός Αγίου Νικολάου - Όλυμπος (15:00)

Γήπεδο Καρουσάδων Θιναλιακός - Αστέρας Λιαπάδων (15:00)

 

Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021

Γήπεδο Παξών ΑΟ Παξοί - Αναγέννηση Περιβολίου

Γήπεδο Πετριτή Αστέρας Πετριτή - Οδυσσέας Αυλιωτών (15:00)

Γήπεδο Νυμφών Αχιλλέας Νυμφών - Αστέρας Μωραϊτίκων (15:00)

Αθλητικό Κέντρο Κανονιού ΑΕ Καναλίων - ΑΟ Κάβος (15:00)

 

8η αγωνιστική:

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Γήπεδο Πετριτή Κεραυνός Αγίου Νικολάου - Αστέρας Πετριτή (15:00)

Γήπεδο Ολύμπου Όλυμπος - Θιναλιακός (15:00)

 

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Γήπεδο Σκριπερού Αστέρας Λιαπάδων - ΑΟ Παξοί

Γήπεδο Αυλιωτών Οδυσσέας Αυλιωτών - Αχιλλέας Νυμφών (15:00)

Γήπεδο Καρουσάδων Ολυμπιάδα Καρουσάδων - ΑΕ Καναλίων (15:00)

Γήπεδο Περιβολίου Αναγέννηση Περιβολίου - ΑΟ Κάβου (15:00)

 

Α΄ΕΠΣΚ

1ος Όμιλος

4η αγωνιστική:

Σαββάτο 13 Νοεμβρίου 2021

Γήπεδο Σκριπερού ΑΕ Φαιάκων - ΑΣ Τραβέρσο (15:00)

Γήπεδο Κασσιώπης Δίας Κασσιώπης - Κεραυνός Ποταμού (15:00)

 

Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021

Γήπεδο Ολύμπου Ατρόμητος Άφρας - Εθνικός Περουλάδων (15:00)

Γηπέδο Σκριπέρου ΓΕΠ - ΠΑΟ Σφακιανάκης (15:00)

Γήπεδο Βλάσση Ομόνοια - ΠΑΟ Κορακιάνας (15:00)

 

5η αγωνιστική:

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Γήπεδο Αυλιωτών Εθνικός Περουλάδων - ΑΣ Τραβέρσο (15:00)

Αθλητικό Κέντρο Κανονιού ΠΑΟ Σφακιανάκης - Ατρόμητος Άφρας (15:00)

Γήπεδο Βλάσση Κεραυνός Ποταμού - ΑΕ Φαιάκων (15:00)

Γήπεδο Σκριπερού ΠΑΟ Κορακιάνας - ΓΕΠ (15:00)

Γήπεδο Νυμφών Ηρακλής Σφακερών - Δίας Κασσιώπης (15:00)

 

2ος Όμιλος

4η αγωνιστική:

Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021

Γήπεδο Ολύμπου Θύελλα - Κρόνος Αργυράδων (15:00)

Γήπεδο Λευκίμμης Ποσειδών Βιταλάδων - Κεραυνός Δραγωτινών (15:00)

Γήπεδο Βλάσση Ορφέας - Ηρακλής Αγίων Δέκα (15:00)

Αθλητικό Κέντρο Κανονιού ΑΕ Κανονίου - ΑΟ Κέρκυρα (15:00)

 

5η αγωνιστική:

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Γήπεδο Περιβολίου Κρόνος Αργυράδων - Κεραυνός Δραγωτινών (15:00)

 

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Γήπεδο Ολύμπου ΑΟ Κέρκυρα - Ποσειδών Βιταλάδων (12:00)

Γήπεδο Ολύμπου ΑΠΣ Μπενίτσες - Θύελλα (15:00)

Γήπεδο Βλάσση Ορφέας - ΑΕ Κανονίου (15:00)

Αθλητικό Κέντρο Κανονιού Ηρακλής Αγίων Δέκα - Μέγας Αλέξανδρος (15:00)