1570-09-1-00_pinakas_afisa_bala_podosfairou_sta-dixtia.jpg

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακού 29-30/1 και Δευτέρας 31/1.

 Α1΄

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022

Κεραυνός Αγίου Νικολάου - Αχιλλέας Νυμφών

Γήπεδο Πετριτή

15:15

Διαιτητής: Φίτσας

Βοηθοί: Μιχαλάς - Σταμάτης

Παρατηρητής αγώνα: Γελέκας

 

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022

Αστέρας Μωραϊτίκων - ΑΟ Παξοί

Γήπεδο Στρογγυλής

12:30

Διαιτητής: Διαβάτης

Βοηθοί: Γκιόκας - Ίσερης

Παρατηρητής αγώνα: Ρώσσης

 

Ολυμπιάδα Καρουσάδων - ΑΟ Κάβος

Γήπεδο Καρουσάδων

15:15

Διαιτητής: Δράμπαλος

Βοηθοί: Μιχαλάς - Μπέκαρης

Παρατηρητής αγώνα: Μιχαλιτσιάνος

 

Αστέρας Πετριτή - Αναγέννηση Περιβολίου

Γήπεδο Πετριτή

15:15

Διαιτητής: Φίτσας

Βοηθοί: Μίχος - Σταμάτης

Παρατηρητής αγώνα: Γελέκας

 

Οδυσσέας Αυλιωτών - Θιναλιακός

Γήπεδο Αυλιωτών

15:15

Διαιτητής: Μαργαρίτης

Βοηθοί: Σκορδίλης - Βλάσσης 

Παρατηρητής αγώνα: Αυλωνίτης

 

Δευτέρα 31 Ιανουαρίου 2022

Αστέρας Λιαπάδων - ΑΕ Καναλίων

Γήπεδο Παλαιοκαστριτών

15:15

Διαιτητής: Νικόπουλος

Βοηθοί: Μίχος - Μπέκαρης

Παρατηρητής αγώνα: Σουέρεφ

 

Α΄

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022

Ομόνοια - ΓΕΠ

Αθλητικό Κέντρο Κανονιού

15:15

Διαιτητής: Νικόπουλος

Βοηθοί: Γραμμένος - Βασιλείου

Παρατηρητής αγώνα: Καλύβας

 

Κεραυνός Ποταμού - ΠΑΟ Σφακιανάκη

Γήπεδο Ολύμπου

15:15

Διαιτητής: Δράμπαλος

Βοηθοί: Σάτκλιφ - Δημητράς

Παρατηρητής αγώνα: Βλαχόπουλος Φ.

 

Δίας Κασσιώπης - Εθνικός Περουλάδων

Γήπεδο Κασσιώπης

15:15

Διαιτητής: Διαβάτης

Βοηθοί: Βλάσσης - Γκιόκας

Παρατηρητής αγώνα: Λάτσας

 

Ηρακλής Σφακερών - Ατρόμητος Άφρας

Γήπεδο Νυμφών

15:30

Διαιτητής: Μαργαρίτης

Βοηθοί: Μίχος - Σακκάς

Παρατηρητής αγώνα: Κούδας

 

Ηρακλής Αγίων Δέκα - Ποσειδώνας Βιταλάδων

Γήπεδο Αγίων Δέκα

15:30

Διαιτητής: Γιούργας

Βοηθοί: Μερκούρης - Σκορδίλης

Παρατηρητής αγώνα: Τόμπρος

 

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022

ΠΑΟ Κορακιάνας - ΑΣ Τραβέρσο

Γήπεδο Παλαιοκαστριτών

15:15

Διαιτητής: Αρμενιάκος Χρ.

Βοηθοί: Δημητράς - Μπαλός

Παρατηρητής αγώνα: Τόμπρος

 

ΑΟ Κέρκυρα - ΑΠΣ Μπενίτσες

Εθνικό Αθλητικό Κέντρο Κέρκυρας

15:15

Διαιτητής: Νικόπουλος

Βοηθοί: Σάτκλιφ - Καββαδίας

Παρατηρητής αγώνα: Χυτήρης


Ακαδημία Ολυμπιακού Κέρκυρας - Κρόνος Αργυράδων

Αθλητικό Κέντρο Κανονιού

15:15

Διαιτητής: Γιούργας

Βοηθοί: Βασιλείου - Κοσκινάς

Παρατηρητής αγώνα: Χρυσικόπουλος - Λάτσας

 

Ορφέας - Θύελλα

Γήπεδο Βλάσση

18:00

Διαιτητής: Γιούργας

Βοηθοί: Κοσκινάς - Πηγής

Παρατηρητής αγώνα: Καλύβας