1570-09-1-00_pinakas_afisa_bala_podosfairou_sta-dixtia.jpg

Αναλυτικά το πρόγραμμα και η διαιτησία των αγώνων του Σαββατοκύριακου (12-13/03).

 Α1΄

Σαββάτο 12 Μαρτίου 2022

Όλυμπος - Κεραυνός Αγίου Νικολάου

Γήπεδο Ολύμπου

16:00

Διαιτητής: Νικόπουλος

Βοηθοί: Σκορδίλης - Μερκούρης

Παρατηρητής αγώνα: Χρυσικόπουλος

 

ΑΟ Κάβος - ΑΕ Καναλίων

Γήπεδο Λευκίμμης

16:00

Διαιτητής: Μαργαρίτης

Βοηθοί: Σκορδίλης - Σταμάτης

Παρατηρητής αγώνα: Βλαχόπουλος Π.

 

Κυριακή 13 Μαρτίου 2022

Αναγέννηση Περιβολίου - ΑΟ Παξοί

Γήπεδο Περιβολίου

13:00

Διαιτητής: Νικόπουλος

Βοηθοί: Διαβάτης - Βασιλείου

Παρατηρητής αγώνα: Ρώσσης

 

Οδυσσέας Αυλιωτών - Αστέρας Πετριτή

Γήπεδο Αυλιωτών

16:00

Διαιτητής: Φίτσας

Βοηθοί: Σάτκλιφ - Μίχος

Παρατηρητής αγώνα: Αυλωνίτης

 

Αστέρας Μωραϊτίκων - Αχιλλέας Νυμφών

Γήπεδο Στρογγυλής

16:00

Διαιτητής: Κάντας

Βοηθοί: Κοσκινάς - Κυπριώτης

Παρατηρητής αγώνα: Γελέκας

 

Αστέρας Λιαπάδων - Θιναλιακός

Γήπεδο Παλαιοκαστριτών

16:00

Διαιτητής: Μαργαρίτης 

Βοηθοί: Σκορδίλης - Βλάσσης

Παρατηρητής αγώνα: Βλαχόπουλος Φ.

 

Α΄

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022

Εθνικός Περουλάδων - ΠΑΟ Σφακιανάκης

Γήπεδο Αυλιωτών

16:00

Διαιτητής: Φίτσας

Βοηθοί: Γραμμένος - Ίσερης

Παρατηρητής αγώνα: Λάτσας

 

ΠΑΟ Κορακιάνας - Ατρόμητος Άφρας

Γήπεδο Παλαιοκαστριτών

16:00

Διαιτητής: Φίτσας

Βοηθοί: Γραμμένος - Ίσερης

Παρατηρητής αγώνα: Λάτσας

 

Ηρακλής Σφακερών - ΑΕ Φαιάκων

Γήπεδο Νυμφών

16:00

Διαιτητής: Μπέκαρης

Βοηθοί: Μάρτης - Αγιώτατος

Παρατηρητής αγώνα: Λάτσας

 

Ομόνοια - Δίας Κασσιώπης

Αθλητικό Κέντρο Κανονιού

16:00

Διαιτητής: Γιούργας

Βοηθοί: Γκιόκας - Κυπριώτης

Παρατηρητής αγώνα: Λάτσας

 

Κρόνος Αργυράδων - ΑΠΣ Μπενίτσες

Γήπεδο Περιβολίου

16:00

Διαιτητής: Κάντας

Βοηθοί: Αρμενιάκος Χρ..- Κοσκινάς

Παρατηρητής αγώνα: Ρώσσης

 

Κυριακή 13 Μαρτίου 2022

Κεραυνός Ποταμού - ΑΣ Τραβέρσο

Αθλητικό Κέντρο Κανονίου

16:00

Διαιτητής: Δράμπαλος

Βοηθοί: Δημητράς - Σακκάς

Παρατηρητής αγώνα: Μπόρτς

 

AO Kέρκυρα - Κεραυνός Δραγωτινών

Εθνικό Αθλητικό Κέντρο Κέρκυρας

16:00

Διαιτητής: Μπέκαρης

Βοηθοί: Σταμάτης - Ίσερης

Παρατηρητής αγώνα: Λάτσας

 

Ορφέας - Ποσειδώνας Βιταλάδων

Γήπεδο Βλάσση

16:00

Διαιτητής: Γιούργας

Βοηθοί: Γκιόκας - Μπαλός

Παρατηρητής αγώνα: Καλύβας

 

Μέγας Αλέξανδρος - Ακαδημία Ολυμπιακού Κέρκυρας

Γήπεδο Ολύμπου

16:00

Διαιτητής: Αρμενιάκος Χρ.

Βοηθοί: Μάρτης - Πηγής

Παρατηρητής αγώνα: Τόμπρος