1570-09-1-00_pinakas_afisa_bala_podosfairou_sta-dixtia.jpg

Αναλυτικά το πρόγραμμα του κυπέλλου Κέρκυρας.

1ος Όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΟ Κάβος - Αστέρας Μωραϊτίκων

Κρόνος Αργυράδων - ΑΟ Παξοί

 

2η αγωνιστική

Αστέρας Μωραϊτίκων - Κρόνος Αργυράδων

ΑΟ Παξοί - ΑΟ Κάβος

 

3η αγωνιστική

ΑΟ Κάβος - Κρόνος Αργυράδων

Αστέρας Μωραϊτίκων - ΑΟ Παξοί

 

2ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Φαίαξ Μαραθιά - ΑΟ Συναράδων

Ηρακλής Αγίων Δέκα - Αναγέννηση Περιβολίου

 

2η αγωνιστική

ΑΟ Συναράδων - Ηρακλής Αγίων Δέκα

Αναγέννηση Περιβολίου - Φαίαξ Μαραθιά

 

3η αγωνιστική

Φαίαξ Μαραθιά - Ηρακλής Αγίων Δέκα

ΑΟ Συναράδων - Αναγέννηση Περιβολίου

 

3ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Κεραυνός Αγίου Νικολάου - Θύελλα

ΑΠΣ Μπενίτσες - Αστέρας Πετριτή

 

2η αγωνιστική

Θύελλα - ΑΠΣ Μπενίτσες

Αστέρας Πετριτή - Κεραυνός Αγίου Νικολάου

 

3η αγωνιστική

Κεραυνός Αγίου Νικολάου - ΑΠΣ Μπενίτσες

Θύελλα - Αστέρας Πετριτή

 

4ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Βολίδα - ΠΑΟ Σφακιανάκης

ΑΟΚ Κανονιού - Ατρόμητος Στρογγυλής

 

2η αγωνιστική

ΠΑΟ Σφακιανάκης - ΑΟΚ Κανονιού

Ατρόμητος Στρογγυλής - Βολίδα

 

3η αγωνιστική

Βολίδα - ΑΟΚ Κανονιού

ΠΑΟ Σφακιανάκης - Ατρόμητος Στρογγυλής

 

5ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Νέος 2017 - Ατρόμητος Άφρας 

ΑΟ Κοντόκαλι - Όλυμπος

 

2η αγωνιστική

Ατρόμητος Άφρας - ΑΟ Κοντόκαλι

Νέος 2017 - Όλυμπος

 

3η αγωνιστική

Νέος 2017 - ΑΟ Κοντόκαλι

Ατρόμητος Άφρας - Όλυμπος

 

6ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Αστέρας Λιαπάδων - ΓΕΠ

ΠΑΟ Κορακιάνας - ΑΕ Καναλίων

 

2η αγωνιστική

ΓΕΠ - ΠΑΟ Κορακιάνας

ΑΕ Καναλίων - Αστέρας Λιαπάδων

 

3η αγωνιστική

Αστέρας Λιαπάδων - ΠΑΟ Κορακιάνας

ΓΕΠ - ΑΕ Καναλίων 

 

7ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Ολυμπιάδα Καρουσάδων - Εθνικός Περουλάδων

ΑΕ Αρρίλα/Καββαδάδων - Οδυσσέας Αυλιωτών

 

2η αγωνιστική

Εθνικός Περουλάδων - ΑΕ Αρρίλα/Καββαδάδων

Οδυσσέας Αυλιωτών - Ολυμπιάδα Καρουσάδων

 

3η αγωνιστική

Ολυμπιάδα Καρουσάδων - ΑΕ Αρρίλα/Καββαδάδων

Εθνικός Περουλάδων - Οδυσσέας Αυλιωτών

 

8ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Αχιλλέας Νυμφών - Ηρακλής Σφακερών

Δίας Κασσιώπης - Θιναλιακός

 

2η αγωνιστική

Ηρακλής Σφακερών - Δίας Κασσιώπης

Θιναλιακός - Αχιλλέας Νυμφών

 

3η αγωνιστική

Αχιλλέας Νυμφών - Δίας Κασσιώπης

Ηρακλής Σφακερών - Θιναλιακός

 

9ος Όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΕ Φαιάκων - ΑΟ Κέρκυρα

 

2η αγωνιστική

ΑΟ Κέρκυρα - Ποσειδών Βιταλάδων

 

3η αγωνιστική

Ποσειδών Βιταλάδων - ΑΕ Φαιάκων

 

10ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Μέγας Αλέξανδρος - ΑΣ Τραβέρσο

 

2η αγωνιστική

ΑΣ Τραβέρσο - Ομόνοια

 

3η αγωνιστική

Ομόνοια - Μέγας Αλέξανδρος