1570-09-1-00_pinakas_afisa_bala_podosfairou_sta-dixtia.jpg

Αναλυτικά το πρόγραμμα των δύο πρώτων αγωνιστικών της Α΄ΕΠΣΚ.

Βόρειος Όμιλος:

1η αγωνιστική (23-24/10):

Γήπεδο Αυλιωτών Εθνικός Περουλάδων - Δίας Κασσιώπης (Σάββατο 23/10, 15:30)

Γήπεδο Παλαιοκαστριτών ΓΕΠ - Ομόνοια (Κυριακή 24/10, 12:00)

Γήπεδο Παλαιοκαστριτών ΑΕ Φαιάκων - ΑΟ Κοντόκαλι (Σάββατο 23/10, 15:30)

Αθλητικό Κέντρο Κανονιού Ατρόμητος Άφρας - Ηρακλής Σφακερών (Κυριακή 24/10, 12:00)

Αθλητικό Κέντρο Κανονιού ΑΣ Τραβέρσο - ΠΑΟ Κορακιάνας (Κυριακή 24/10, 15:30)

Αθλητικό Κέντρο Κανονίου ΠΑΟ Σφακιανάκης - Κεραυνός Ποταμού (Σάββατο 23/10, 15:30)

 

2η αγωνιστική (30-31/10):

Γήπεδο Παλαιοπκαστριτών ΓΕΠ - Εθνικός Περουλάδων (Κυριακή 31/10, 15:15)

Γήπεδο Κασσιώπης Δίας Κασσιώπης - ΑΕ Φαιάκων (Σάββατο 30/10, 15:15)

Αθλητικό Κέντρο Κανονιού: Ομόνοια - Ατρόμητος Άφρας (Σάββατο 30/10, 15:15)

Αθλητικό Κέντρο Κανονιού: ΑΟ Κοντόκαλι - ΑΣ Τραβέρσο (Κυριακή 31/10, 17:30)

Γήπεδο Νυμφών: Ηρακλής Σφακερών - ΠΑΟ Σφακιανάκης (Σάββατο 30/10, 15:15)

Αθλητικό Κέντρο Κανονιού: Κεραυνός Ποταμού - ΠΑΟ Κορακιάνας (Σάββατο 30/10, 17:30)

 

Νότιος Όμιλος:

1η αγωνιστική (23-24/10):

Γήπεδο Περιβολίου Κρόνος Αργυράδων - ΑΕ Κανονίου (Κυριακή 24/10, 15:30)

Γήπεδο Λευκίμμης Ποσειδών Βιταλάδων - Ηρακλής Αγίων Δέκα (Kυριακή 24/10,  )

Γήπεδο Ολύμπου Θύελλα - Ορφέας (Κυριακή 24/10, 12:00)

Γήπεδο Λευκίμμης Κεραυνός Δραγωτινών - ΑΟ Συναράδων (Κυριακή 24/10,  )

Γήπεδο Ολύμπου ΑΠΣ Μπενίτσες - ΑΟ Κέρκυρα (Κυριακή 24/10, 15:30)

Γήπεδο Ολύμπου Νέος 2017 - Μέγας Αλέξανδρος (Δευτέρα 25/10, 15:30)

 

2η αγωνιστική (30-31/10):

Γήπεδο Ολύμπου Νέος 2017 - Κρόνος Αργυράδων (Κυριακή 31/10, 12:00)

Αθλητικό Κέντρο Κανονιού ΑΕ Κανονιού - Ποσειδών Βιταλάδων (Κυριακή 31/10, 15:15)

Γήπεδο Ολύμπου Μέγας Αλέξανδρος - Θύελλα (Κυριακή 31/10, 15:15)

Αθλητικό Κέντρο Κανονιού Ηράκλης Αγίων Δέκα - Κεραυνός Δραγωτινών (Κυριακή, 17:30)

Γήπεδο Βλάσση Ορφέας - ΑΠΣ Μπενίτσες (Σάββατο 31/10, 15:15)

Γήπεδο Ολύμπου ΑΟ Κέρκυρα - ΑΟ Συναράδων (Δευτέρα 01/11, 15:15)