Limnos-express-skorer.jpg

Αναλυτικά ο πίνακας της Α1΄ΕΠΣΚ μετά την ολοκλήρωση της 8ης αγωνιστικής.

10 γκολ

Φλακέ Αντριάν (Αστέρας Πετριτή)

 

9 γκολ

Λούβρος Κώστας (Θιναλιακός)

 

8 γκολ

Στεργίου Πέτρος (Θιναλιακός)

 

7 γκολ

Μίτσουλης Γιάννης (Αναγέννηση Περιβολίου)

Κωστελέτος Αλέξανδρος (Αχιλλέας Νυμφών)

 

6 γκολ

Καλούδης Θρασύβουλος (Κεραυνός Αγίου Νικολάου)

Φασίλια Ελιάν (ΑΟ Παξών)

 

5 γκολ

Μάμαλος Κώστας (Αστέρας Πετριτή)

 

4 γκολ

Γραμμένος Παναγιώτης (Όλυμπος)

Γραικός Γιάννης (Αστέρας Πετριτή)

Μπαγιάς Γιώργος (Οδυσσέας Αυλιωτών)

Προβατάς Παναγιώτης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων)

Μπαλανίκας Άκης (ΑΕ Καναλίων)

Μπουρντουζάν Λουσιάν (Θιναλιακός)

Αρμένης Χρήστος (Θιναλιακός)

Κάσο Φέιμ (ΑΟ Κάβου)

 

3 γκολ

Παναγιωτίδης Φίλιππος (Όλυμπος)

Καλούδης Γιάννης (Αχιλλέας Νυμφών)

Καλησπεράτης Γιάννης (Αστέρας Πετριτή)

Φούκης Φάνης (Αστέρας Λιαπάδων)

 

2 γκολ

Μέξας Βασίλης (Όλυμπος)

Βλαστός Στέφανος (Όλυμπος)

Κουρής Θεόβρετος(Αστέρας Πετριτή)

Βάρελης Λευτέρης (Αστέρας Πετριτή)

Γεωργοπάλης Χρήστος (Αστέρας Πετριτή)

Βλάσσης Φίλιππος (ΑΟ Κάβου)

Αγόρας Γιώργος (Θιναλιακός)

Κούδας Γιώργος (Θιναλιακός)

Δουζδαμπάνης Μιχάλης (Θιναλιακός)

Θεοδώρου Άγγελος (ΑΟ Παξών)

Βερονίκης Χρήστος (ΑΟ Παξών)

Γραικός Αλέξανδρος (Κεραυνός Αγίου Νικολάου)

Χαντάι Γιώργος (Κεραυνός Αγίου Νικολάου)

Λέσι Άκης (Αστέρας Λιαπάδων)

Καρβούνης Κωνσταντίνος (Ολυμπιάδα Καρουσάδων)

Κεφαληνός Γιάννης (Οδυσσέας Αυλιωτών)

Μπράτος Αλέξανδρος (ΑΕ Καναλίων)

Σκολαρίκης Σπύρος (ΑΕ Καναλίων)

Γιαννούλης Άκης (Ατρόμητος Στρογγυλής)

 

1 γκολ

Καραμάνος Θωμάς (Όλυμπος)

Κουλούρης Άκης (Όλυμπος)

Μυρίλλας Αλέξανδρος (Όλυμπος)

Ψαρράς Σπύρος (Αχιλλέας Νυμφών)

Παουλίνης Στάθης (Αχιλλέας Νυμφών)

Μπάνος Δήμος (Αχιλλέας Νυμφών)

Μωραΐτης Χριστόφορος (Αχιλλέας Νυμφών)

Πολύζος Λάμπρος (Αστέρας Πετριτή)

Ασπιώτης Δημήτρης (Αστέρας Πετριτή)

Στούπας Σπύρος (Αστέρας Πετριτή)

Καλούδης Τάσος (Αστέρας Πετριτή)

Βλάσσης Δημήτρης (ΑΟ Κάβου)

Βλάσσης Γιάννης (ΑΟ Κάβου)

Γαστεράτος Γιάννης (ΑΟ Κάβου)

Σάντα Ρίγκερς (ΑΟ Κάβου)

Ράντος Νίκος (ΑΟ Κάβου)

Βλάσσης Γιώργος (ΑΟ Κάβου)

Μητσιάλης Αλέξης (ΑΟ Παξών)

Βλαχόπουλος Χαράλαμπος (ΑΟ Παξών)

Νέτκοφ Μπόρισλαβ (Μπόμπι) (ΑΟ Παξών)

Βερονίκης Σπύρος (ΑΟ Παξών)

Ρούσης Ιωάννης (ΑΟ Παξών)

Ρικάς Σπύρος (Κεραυνός Αγίου Νικολάου)

Μπότσης Δημήτρης (Κεραυνός Αγίου Νικολάου)

Μίαρης Παναγιώτης (Αναγέννηση Περιβολίου)

Μίαρης Στέλιος (Αναγέννηση Περιβολίου)

Νικομάνης Δημήτρης (Αναγέννηση Περιβολίου)

Μίαρης Θοδωρής (Αναγέννηση Περιβολίου)

Κατσαρός Βασίλης (Αστέρας Λιαπάδων)

Χιντζίδης Γιώργος (Ολυμπιάδα Καρουσάδων)

Λεοντίτσης Νίκος (Ολυμπιάδα Καρουσάδων)

Λούβρος Γιώργος (Οδυσσέας Αυλιωτών)

Ρίκος Δημήτρης (Οδυσσέας Αυλιωτών)

Μιχαλάς Φάνης (Οδυσσέας Αυλιωτών)

Βέρμπης Θανάσης (ΑΕ Καναλίων)

Τσβέτκοφ Βασίλης (ΑΕ Καναλίων)

Κασίμης Χρήστος (Ατρόμητος Στρογγυλής)

Γραικός Σίμος (Ατρόμητος Στρογγυλής)

Αργυροκαστρίτης Δημήτρης (Αστέρας Μωραϊτίκων)

Σκούφος Αλέξανδρος (Αστέρας Μωραϊτίκων)

Κοσκινάς Λευτέρης (Αστέρας Μωραϊτίκων)