Limnos-express-skorer.jpg

Αναλυτικά ο πίνακας των σκόρερ μετά την ολοκλήρωση του κυπέλλου της ΕΠΣ Κέρκυρας.

6 γκολ

Μωραΐτης Χριστόφορος (Αχιλλέας Νυμφών)

 

5 γκολ

Μπουρντουζάν Λουσιάν (Θιναλιακός)

 

4 γκολ

Μουρίκης Νίκος (ΠΑΟ Σφακιανάκης)

 

3 γκολ

Μπεσού Λουί (Αστέρας Πετριτή)

Αρμένης Χρήστος (Θιναλιακός)

Πετρόγιαννης Βασίλης (ΠΑΟ Κορακιάνας)

Λούβρος Κώστας (Θιναλιακός)

 

2 γκολ

Φλακέ Αντριάν (Αστέρας Πετριτή)

Μεντής Νίκος (Αστέρας Πετριτή)

Γραικός Γιάννης (Αστέρας Πετριτή)

Βελλιανίτης Νίκος (ΑΟ Παξοί)

Μπάνος Δήμος (Αχιλλέας Νυμφών)

Καλούδης Γιάννης (Αχιλλέας Νυμφών)

Κοσκινάς Δημήτρης (Αστέρας Μωραϊτίκων / Αχιλλέας Νυμφών)

Κοσκινάς Κωνσταντίνος (Θύελλα)

Κονισπολιάτης Νίκος (ΠΑΟ Κορακιάνας)

Δημητριάδης Κωνσταντίνος (ΠΑΟ Κορακιάνας)

Κουλούρης Φίλιππος (Ποσειδών Βιταλάδων)

Άνθης Αλέξανδρος (Μέγας Αλέξανδρος)

 

1 γκολ

Στέρεφ Νίκι (Αστέρας Πετριτή)

Γαρδικιώτης Γιώργος (Αστέρας Πετριτή)

Στούπας Σπύρος (Αστέρας Πετριτή)

Μάμαλος Κώστας (Αστέρας Πετριτή)

Ασπιώτης Δημήτρης (Αστέρας Πετριτή)

Γεωργοπάλης Χρήστος (Αστέρας Πετριτή)

Γεωργοπάλης Νίκος (Αστέρας Πετριτή)

Φωτιάς Λάζαρος (ΑΟ Παξοί)

Ντέρκα Έντισον (ΑΟ Παξοί)

Γιαννούλης Παντελής (ΑΟ Παξοί)

Φασίλια Ελιάν (ΑΟ Παξοί)

Κωστελέτος Αλέξανδρος (Αχιλλέας Νυμφών)

Μεταλληνός Γρηγόρης (Αχιλλέας Νυμφών)

Ξάνθος Σταμάτης (Αχιλλέας Νυμφών)

Ερμενίδης Φώτης (Αχιλλέας Νυμφών)

Μπακοχρήστος Άγγελος (Αχιλλέας Νυμφών)

Κεφαλλινός Μαρίνος (Αχιλλέας Νυμφών)

Σουρδής Πάρης (Όλυμπος)

Κανταρέλλης Νίκος (Εθνικός Περουλάδων)

Κουβαράς Σπύρος (Εθνικός Περουλάδων)

Λέζο Λέντι (Εθνικός Περουλάδων)

Τσόλι Άρντιτ (Εθνικός Περουλάδων)

Χιουσεναϊ Μάριος (Θύελλα)

Καρβούνης Αγησίλαος (Θύελλα)

Πηλός Κώστας (Θύελλα)

Βλάχος Αλέκος (ΠΑΟ Κορακιάνας)

Πάγκαλης Προκόπης (ΠΑΟ Κορακιάνας)

Ρίκος Κωνσταντίνος (Οδυσσέας Αυλιωτών)

Στεργίου Πέτρος (Θιναλιακός)

Χατζηδημητρίου Μιχάλης (Θιναλιακός)

Βούλγαρης Σπύρος (Ποσειδών Βιταλάδων)

Παπαβλασσόπουλος Διονύσης (Ποσειδών Βιταλάδων)

Λαμτσάι Μπρούνο (Ποσειδών Βιταλάδων)

Χανδρινός Μανώλης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων)

Χινζίδης Γιώργος (Ολυμπιάδα Καρουσάδων)

Φούκης Φάνης (Αστέρας Λιαπάδων)

Μίαρης Γιώργος "Καρσελάς" (Αναγέννηση Περιβολίου)

Μίαρης Παναγιώτης (Αναγέννηση Περιβολίου)

Καυκαλίδης Στέργιος (Μέγας Αλέξανδρος)

Πανταζής Χρήστος (Μέγας Αλέξανδρος)

Θέμας Λευτέρης (Αστέρας Μωραϊτίκων)

Γραικός Σίμος (Αστέρας Μωραϊτίκων)

Αγελαστόπουλος Ραφαήλ (Αστέρας Μωραϊτίκων)

Μαζαράκης Γεράσιμος (ΠΑΟ Σφακιανάκης)

Ρουμελιώτης Σταύρος (ΠΑΟ Σφακιανάκης)

Χρήστου Χριστόφορος (ΠΑΟ Σφακιανάκης)

Μαρουλάκης Άρης (ΠΑΟ Σφακιανάκης)

Ρίγγας Ανδρέας (Ατρόμητος Άφρας)